دوره های آنلاین تایم فکتوری
دوره های آنلاین تایم فکتوری

دوره های آنلاین کوچینگ

 

کوچینگ نوعی مدیتیشن است.

حرفه ی کوچینگ، جزء معدود شغل هاییست که هر گونه توانمند سازی و رشد در آن، روی دیگر ابعاد زندگی شخصی و عاطفی شما (مثل رابطه با شریک عاطفی یا فرزندپروری) نیز اثرگذار است.

در کوچینگ هر شکوفایی حرفه ای  تاثیر مستقیمی بر شکوفایی زندگی فردی و روابطتان دارد و دقیقا همین دلیل است که کوچینگ را تبدیل به یکی از جذاب ترین شغل های دنیا می کند.

 

میخواهم کوچ بین المللی شوم

 

 

 

 

 کسب عنوان بهترین آکادمی آموزش کوچینگ  از فدراسیون جهانی کوچینگ ICF در سال 2023 

 

 

 

 

 

 

سه سوال مهم: بر اساس اولویت خود، روی هر سوال کلیک کنید.

 

 

1- اگر شما یک کوچ می شدید، زندگیتان چه تغییری می کرد؟

زندگی شخصی شما:

 • استقلال فکری
 • افزایش خودآگاهی
 •  بهبود زندگی و کیفیت روابط عاطفی
 •  سلف کوچینگ
 • افزایش مسئولیت پذیری
 •  تفکر کارآمد
 •  کسب راحت تر اهداف و نتایج
 • تنظیم عاطفی

 

زندگی حرفه ای شما:

 • آزادی زمانی شغلی
 •  درآمد دلاری
 • قابلیت دورکاری
 •  تعادل کار و زندگی
 •  تنوع بالا
 •  انعطاف پذیری شغلی بالا و قابلیت افزودن به شغل قبلی یا شروع کسب و کار جدید

 

 

2- کوچینگ چیست؟

تعاریف متنوع و رویکردهای متنوعی برای کوچینگ وجود دارد که باعث گیج شدن افراد می شود. 

 جدول پایین، به سه تعریف کاربردی کوچینگ از تحقیقات آقای جاناتان پاسمور و نیز یک تعریف از دیگاه نوروساینس  را نشان می دهد.

تعریف عملی

کوچینگ باز کردن پتانسیل یک فرد برای به حداکثر رساندن عملکرد خود است.کوچینگ کمک میکند تا به جای آموزش، یادگیری ایجاد شود.(ویتمور، 2017).

تعریف ICF

ICF کوچینگ را به عنوان مشارکت با مراجعان در  فرآیند تامل برانگیز و خلاق تعریف می کند که الهام بخش افراد برای به حداکثر رساندن پتانسیل های شخصی و حرفه ای است. (فدراسیون بین المللی کوچینگ، 2019).

تعریف آکادمیک

نوعی گفت و گوی سقراطی آینده محور، بین کوچ و مراجع است که کوچ از سوالات باز، گوش دادن فعال، بازتاب دهی و خلاصه سازی به منظور برانگیختن خودآگاهی و مسولیت پذیری شخصی مراجع استفاده می کند. (پاسمور و فیلری تروایس 2011).

 نوروساینس

تسهیل تغییر رفتار و رشد به کمک تراز کردن تکنیک های کوچینگ با عملکردهای مغز و ظرفیت تغییر آن.

 

ثبت نام در دوره ی کوچینگ

 

 

  

چرا BMC را انتخاب کنید؟

  
  

اعتبار بالای جهانی

   

تاییدیه اعتبار مدرسه در فدراسیون جهانی  کوچینگ ICF

   

مشاهده

  
  

کیفیت حرفه ای

   

برنده ی جوایز متعدد از فدراسیون جهان کوچینگ  و انجمن  ICF کوچینگ  کوچینگ و منتورینگ اروپا

 

 EMCC

 

جایزه 2023 اثرگذاری کوچینگ 

   

مشاهده

 

مشاهده

 

مشاهده

  
  

کیفیت آموزش

   

مدل آموزشی ابداعی کوچینگ که به  30 زبان ترجمه شده.

 

   

مشاهده

  
  

برندینگ قدرتمند و حوزه های جغرافیایی کاری.

   

سازمان ها و کشورهاییکه به ما اعتماد کرده اند:

LEGO, Citi, DHL, ,Saudi Aramco Morrisons ,PWC,BIS

و غیره.

 

 

   

مشاهده

  
  

حوزه هایی جغرافیایی

   

آمریکای شمالی، قطر، کانادا، بریتانیا، بحرین، فرانسه، کنیا، آلمان، فرانسه، ایران، مصر و اندونزی

 

   

مشاهده  

  
  

تیم حرفه ای

   

5 استاد در سطح mcc (بالاترین مقطع کوچینگ)

   

مشاهده

  

 

 

 با پیوستن به مدرسه ی بین المللی BMC  با سابقه ی تدریس در کشورهای مختلفی از جمله انگلستان، آلمان، عربستان، ژاپن، ایران، تیم حرفه ای متشکل از 5 استاد با اعتبارنامه ی MCC (بالاترین مقطع کوچینگ دنیا)  تبدیل به کوچ حرفه ای بین المللی شوید و زندگی و کسب و کار خود را ارتقا دهید.

 

برخی از موسسات و انجمن هایی که به ما اعتماد کرده اند:

 

 

برخی از جوایز دریافتی آکادمی BMC برای برنامه های آموزشی و حرفه ای:

 

شرکت در دوره ی کوچینگ

 

 

 

بر عکس مدل های خطی و چرخشی که کارآمدی و اثرگذاری کافی در جلسات کوچینگ را ندارد، مدل BMC کوچینگ سیستمی و انعطاف پذیری لازم برای سازمان دهی جلسه کوچینگ همسو با نیازها مراجع و پر کردن شکاف های لازم برای رشد و تغییر را برای کوچ و مراجع فراهم میکند.

 

 

 

 مدرس دوره های تربیت کوچینگ:

 

چگونه تبدیل به یک کوچ بین الملل شوید؟


با ثبت نام در کلاس های کوچینگ، که مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ است و دریافت اعتبار نامه ی  کوچینگ  سطح 1 یا سطح 2 و انجام آزمون های ICF شما می توانید کسب و کار بین المللی خود را به عنوان کوچ حرفه ای شروع کنید.

برای راحتی بیشتر و آشنایی عمیق تر با حرفه ی جذاب کوچینگ، یک جلسه ی مشاوره ی رایگان قبل از ثبت نام  به شما اختصاص داده میشود تا بطور شفاف با انواع دوره های کوچینگ آشنا شوید.

 

سوالات پر تکرار:

کوچینگ تفلیقی از علوم مختلف است که باعث تحول آفرینی درونی افراد و سازمان ها می شود.به طور خلاصه کوچ، شریک فکری شماست. کوچینگ با خلق ارتباط قوی انسانی و طراحی یک مسیر مشارکتی تفکر برانگیز در جلسات فردی و گروهی به افراد و بیزینس ها  کمک می کند تا به حداکثر توانمندی و رشد مطلوب خود دست یابند. کوچینگ تنوع کاری بالایی دارد و برای  جلسات فردی، گروهی، تیمی، بیزینس، استارتاپ و سازمان ها بسیار موثر و نیز پرتقاضا است.

آیا موسسه ی معتبری برای نظارت بر حرفه ی کوچینگ وجود دارد؟  بله، فدارسیون جهانی کوچینگ ICF  سازمان تعریف کننده ی استاندارد ها ، قوانین  و ناظر کوچ های دنیاست، بنابراین، اگر میخواهید یک کوچ حرفه ای، با شغل بین المللی و موفق شوید، مراقب باشیید که فقط در موسسات مورد تایید ICF آموزش های لازم و اعتبار نامه را دریافت کنید.

کوچینگ کلید ورود به دنیای تغییر و تحول آفرینی فردیست:

اگر بخواهیم از علم نروساینس، تاثیرات کوچینگ را روی مغز افراد بررسی کنیم، می گویند که یک کوچ، تسهیلگر  نوروپلاستیسیته خودگردان  self-directed neuroplasticityاست (کتاب نوروساینس کوچینگ). نوروپلاستیسیتی  به معنی توانایی مغز برای تغییر است و کوچینگ به دلیل هم آفرینی فضای امن روانی و خلاق و با توجه به پتانسیل های پنهان و شکوفا نشده ی افراد، امکان تغییر برای تمام انسان ها  را به طور باورنکردنی افزایش می دهد. از منظر علم ذهن و رفتار نیز، مقالات تحقیقاتی روانشاسی مثبت، کوچینگ را با تکنیک های مختلف خود، جزء خدمات موثر برای کمک به افراد و شکوفایی آن ها حساب می کنند. در واقع، کوچینگ رابطه ای مشترک است که ابتدا به خودتان کمک میکند و سپس به مراجعانتان، میتوان گفت کوچینگ به سبکی متفاوت، پر کننده ی شکاف های اثرگذاری موجود در سایر حوزه های مشاوره و منتورینگ است.

 ​​​​

حرفه ی کوچینگ  تنوع بالایی از زیرشاخه های شغلی را دارد که از میان آن ها میتوان به کوچینگ زندگی، کوچینگ تجاری، کوچینگ روابط، کوچینگ تیمی،کوچینگ اجرایی و غیره اشاره کرد که به صورت فردی و گروهی قابل اجراست

در لیست دوره های آنلاین، دوره ی تربیت کوچ سطح 1 ، سطح 2  و نیز دوره ی آموزش های مرتبط و تقویت مهارت های کوچینگ CCE به همراه اعتبار نامه بین المللی آورده شده است.

لیست دوره های آنلاین