دوره های آنلاین تایم فکتوری
دوره های آنلاین تایم فکتوری

دوره های آنلاین تایم فکتوری

مهم ترین سرمایه گذاری تمام عمرتان، سرمایه گذاری روی توسعه ی فردی شماست.

 این عقیده ی وارن بافت، از ثروتمندترین افراد جهان درباره ی توسعه فردیست. احتمالا همه ی شما در مورد اهمیت توسعه فردی مطالبی شنیده اید، اما سوال اصلی اینجاست،با وجود خواستن و تلاشمان برای پیشرفت، چرا تغییر نمی کنیم؟

 

توسعه فردی یک فرآیند دینامیکی چند بعدیسیت

 

به همین دلیل برنامه ی تایم فکتوری شامل ترکیبی متعادل از المان های مختلف در چهار حوزه ی بنیادیست که به شما در یک رشد متعادل و متناسب با نیازهای چند بعدی انسانی کمک میکند. 

سوال پرتکرار: چرا توسعه فردی برای همه افراد ضروریست؟

معمولاً، افراد تناسب میان حوزه های مختلف توسعه فردی خود را جدی نمی گیرند.

بطور مثال برخی افراد چشم انداز معنا دار، برنامه و هدف ندارند. در این حالت توجه مغز، صرف تفریحات مختلف ، فضای مجازی و.. می شود، در این حالت پتاسیل های طبیعی او هدر رفته و در نهایت تجربه ی خلق زندگی معنادار و رضایتمند حقیقی خود را ازدست می دهند.از سوی دیگر، افرادی که بسیار به کسب دستاورد ها،کار، تلاش  و بهره وری مشغولند نیز از صفحه ی تعادل توسعه ی فردی  خود خارج شده اند و احساس شادمانی و رضایت حقیقی خود را گم می کنند.

کار کردن بیش از حد، خوش گذرانی زیاد،ناراحتی های فراوان و...همگی  در حال مصرف دو عنصر محدود  زندگی شما (زمان و انرژیتان) هستند . برنامه ی توسعه ی فردی تایم کوچ به شما در خلق زندگی معنادار و رضایتمند کمک می کند، موردی مهم اما نادیده گرفته شده که اکثر انسان ها در کره ی زمین آموزش ندیده اند.

 

تایم فکتوری شامل 8 ترم است  که با تعادل میان بعد های مختلف  در ابتدا به شناخت شما از خود  از طریق شناسایی ارزش های درونی، احساسات، باورهای ذهنی و سپس گام های مختلف برای رشد شخصی و روانی در کنار توسعه ی مهارت های فردی به پروسه ی رشد درونی، تقویت عملکرد، مهارت ها و نیز  غنی سازی زندگی شما کمک می کند. 

 

دانشگاه تایم فکتوری  شامل هشت ترم و هر ترم شامل هشت جلسه می باشد که شما در آن به صورت آنلاین و مستقیم در برنامه ی زوم (Zoom) با تایم کوچ در ارتباط خواهید بود  و آموزش های مختلفی در حوزه های  شناخت خود، توسعه فردی و مهارتی، بهبود ارتباطات و حوزه تخصصی با رویکردهای مبتنی بر تولید زمان دریافت می کنید تا قادر به خلق یک زندگی غنی شوید.

 

 علاوه بر این، هر هفته نیز، تایم کوچ تمریناتی مرتبط با هر درس به شما می دهد تا در کنار هم گروهان خود در طول ترم تمرین کنید و در پایان هر ترم نیز جمع بندی و ارزیابی لازم در مسیر رشد خود را خواهید داشت، چرا که هدف اصلی دوره های تایم فکتوری در عمل گرایی و کاربردی بودن روزانه تمام آموزش هاست.

 

نکته بسیار مهم: توسعه فردی یک فرآیند تدریجیست که نیاز به بستر زمان، تمرین کردن و استمرار دارد. هیچ تغییری یک شبه رخ نخواهد داد. لطفا هنگام ثبت نام  در تایم فکتوری به اینکه نکته دقت کنید.

 

برای توضیحات بیشتر، بر روی یکی از دوره های زیر کلیک کنید.

(برای مشاهده دوره های آنلاین در سایت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری جهت خرید دوره های آنلاین تایم فکتوری از منو سمت راست اقدام فرمایید.)