دوره های آنلاین تایم فکتوری
دوره های آنلاین تایم فکتوری

دوره های آنلاین تایم فکتوری

احتمالا شما هم با وارن بافت هم عقیده اید.

اینکه، مهم ترین سرمایه گذاری تمام عمر انسان، سرمایه گذاری روی توسعه ی فردیش است. وارن بافت، از ثروتمندترین افراد است و یکی از نقل قول های معروف او، اهمیت توسعه فردیست. اما سوال اصلی اینجاست، چرا با وجود خواستن و تلاش های زیاد برای پیشرفت و توسعه، تغییر نمی کنید؟

 

چون توسعه فردی یک فرآیند سیستمایک و چند بعدیسیت که نیاز به چیدمان درست عناصر و معماری مناسب اطلاعات دارد و فقط با کتاب خواندن و پادکست گوش دادن به دست نمی آید. ( اگرچه غیرممکن نیست).

 

به همین دلیل  کلاس های تایم فکتوری با معماری اطلاعات و توجه به استفاده ی  متعادل از المان های مختلف در چهار حوزه ی بنیادی انسان به شما در یک رشد متعادل و متناسب با نیازهای چند بعدیتان کمک میکند،  تا به جای تکرار کردن مسیرها، جواب نگرفتن از تلاش ها و آشفتگی میان انتخاب های متعدد و گاها بی فایده، در مسیر شکوفایی و تغییر خود به طور موثر گام بردارید.

 

               .

 

دوره ی 8 مرحله ای تایم فکتوری چیست؟

تایم فکتوری یک سفر جذاب دسته جمعی به سوی زندگی موثر است.

این دوره  شامل 8 ترم است  که با تعادل میان بعد های مختلف  در ابتدا به شناخت شما از خود  از طریق شناسایی ارزش های درونی، احساسات، تنظیم باورهای ذهنی و سپس گام های مختلف برای رشد و غنی سازی زندگییتان کمک می کند. دانشگاه تایم فکتوری  شامل هشت ترم و هر ترم شامل هشت جلسه می باشد که شما در آن به صورت آنلاین و مستقیم در برنامه ی زوم (Zoom) با تایم کوچ در ارتباط خواهید بود  و آموزش های مختلفی در حوزه های  شناخت خود، توسعه فردی و مهارتی، بهبود ارتباطات و حوزه تخصصی با رویکردهای مبتنی بر تولید زمان دریافت می کنید تا قادر به خلق یک زندگی غنی شوید.

 علاوه بر این، هر هفته نیز، تایم کوچ تمریناتی مرتبط با هر درس به شما می دهد تا در کنار هم گروهان خود در طول ترم تمرین کنید و در پایان هر ترم نیز جمع بندی و ارزیابی لازم در مسیر رشد خود را خواهید داشت، چرا که هدف اصلی دوره های تایم فکتوری در عمل گرایی و کاربردی بودن روزانه تمام آموزش هاست.

 

 

                                                                           

 

نکته بسیار مهم:برخلاف دوره های زرد، در اینجا تاکید میکنیم که توسعه فردی یک فرآیند ارزشمند  اما تدریجیست که نیاز به بستر زمان، تمرین کردن و استمرار دارد. هیچ تغییری یک شبه رخ نخواهد داد. لطفا هنگام ثبت نام  به اینکه نکته دقت کنید.

 

سوال پرتکرار: چرا کلاس های توسعه فردی برای همه افراد ضروریست؟

معمولاً، افراد تناسب میان حوزه های مختلف توسعه فردی خود را جدی نمی گیرند. بطور مثال برخی افراد چشم انداز معنا دار، برنامه و هدف ندارند. در این حالت توجه مغز، صرف تفریحات مختلف ، فضای مجازی و.. می شود، در این حالت پتاسیل های طبیعی او هدر رفته و در نهایت تجربه ی خلق زندگی معنادار و رضایتمند حقیقی خود را ازدست می دهند.از سوی دیگر، افرادی که بسیار به کسب دستاورد ها،کار، تلاش  و بهره وری مشغولند نیز از صفحه ی تعادل توسعه ی فردی  خود خارج شده اند و احساس شادمانی و رضایت حقیقی خود را گم می کنند. کار کردن بیش از حد، خوش گذرانی زیاد،ناراحتی های فراوان و...همگی  در حال مصرف دو عنصر محدود  زندگی شما (زمان و انرژیتان) هستند . برنامه ی توسعه ی فردی تایم کوچ به شما در خلق زندگی معنادار و رضایتمند کمک می کند، موردی مهم اما نادیده گرفته شده که اکثر انسان ها در کره ی زمین آموزش ندیده اند.

 

برای توضیحات بیشتر، بر روی یکی از دوره های زیر کلیک کنید.

(برای مشاهده دوره های آنلاین در سایت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری جهت خرید دوره های آنلاین تایم فکتوری از منو سمت راست اقدام فرمایید.)