مستر کلاس حافظه تایم کوچی

مستر کلاس حافظه تایم کوچی

آیا ابر قدرت خود را کسب کرده اید؟

 

ضروری ترین قدرت انسان امروزی برای پیشرفت و متمایز گشتن از سایرین چیست؟ استعداد؟ پول؟ سخت کوشی؟ هیچ کدام! 

در عصر پر سرعت امروز، میزان دانش ذهنی انسان تعیین کننده ی قدرت و موفقیت اوست و شرط کسب دانش زیاد، مجهز بودن به ذهنی هوشمند و سریع می باشد.

اما چگونه میتوان به یک ذهن هوشمند دست یافت؟ پاسخ این سؤال مهم، به طرز فریبنده‌ای، ساده است!

 

قدرت حافظه ی شما

حافظه ی قوی تنها برای حفظ کردن لیست خرید و چند شماره تلفن نیست. یک حافظه ی قوی موهبت دسترسی به اطلاعات بیشتر در زمان کوتاه تر را به شما هدیه میدهد که منجر به :

  • سریع تر و هوشمندانه تر عمل کردن نسبت به گذشته
  • افزایش قدرت تصمیم گیری به دلیل به خاطر آوردن ایده های بیشتر
  • تولید زمان  موثر
  • ذخیره شدن انرژی مغزی به دلیل حذف شدن تلاش های بیهوده ی به خاطر سپردن مطالب
  •  بهره وری بالاتر 
  • افزایش سرعت موفقیت در کسب اهداف
  • و خلق فرصت های بیشتر در زندگی می شود.

 

ضعیف بودن یا نبودن حافظه : مسئله این است

برخلاف باور عموم مبنی بر خوب و بد بودن حافظه و نیز برخلاف الگوهای فعلی آموزشی که استفاده ی کامل از پتانسیل ذهن را آموزش نمی دهد (درحقیقت، اغلب اوقات کاملاً برعکس نیز عمل می کند) حافظه ی انسان مانند ماهیچه ی بدن، قابل تمرین و قوی شدن است.

به همین دلیل، من ایمان ابریشم چی بنیان گذار تایم کوچ و کوچ حرفه ای فدراسیون جهانی کوچینگ با آموزش این دورهٔ دوازده هفته‌ای و با استفاده از علوم روز، به شما تضمین می‌دهم که با گذراندن این دوره یاد می گیرد که حافظه تان را به ‌طرز فوق ‌العاده ‌ای تقویت کنید تا با صرف کمترین زمان از پتانسیل های پنهان شده ی ذهنتان استفاده کنید و به جای هدر دادن منبع محدود زمان و انرژیتان، هوشمندانه ترین سرمایه گذاری را بر روی ذهن خود انجام دهید.

 

 

برای مشاهده دوره های حافظه تایم کوچی در سایت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری جهت خرید دوره های حافظه تایم کوچی از منو سمت راست اقدام فرمایید.

 

برای توضیحات بیشتر، بر روی دوره ی ذیل کلیک کنید.